Георгина Родригез „краде“ воздишки: Гламурозно издание за кое се зборува (ФОТО)

Избраничката на Кристијано Роналдо блесна на црвениот килим

Георгина Родригез дефинитивно го украде сето внимание на црвениот килим за време на вториот ден на Филмскиот фестивал во Венеција. Избраничката на славниот фудбалер Кристијано Роналдо избра розов фустан соризични изрези и шлицеви и им фрли сенка врз преостанатите гости на настанот.

За оваа свечена пригода, Георгина избра свилен фустан во пудра нијанса. Класичен и елегантен, но ништо помалку провокативен, фустанот ги истакна облините на згодната Георгина и ја истакна нејзината вита става.

 

View this post on Instagram

 

Perfect😘😘 @cristiano @georginagio

A post shared by Cristiano7India (@cristiano7_india) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време