Еве кој воодушеви со изгледот на премиерата на последната сезона на „Игра на престолите“ (ФОТО)

Ѕвездите позираа на црвениот килим

Фото: Getty Images

Вчеравечер во Њујорк се одржа премиерата на последната сезона на серијалот „Игра на престолите“ на која присуствуваше комплетната актерска екипа. Веруваме дека крајот ќе биде мошне емотивен, но додека да дојдеме до него, време е да ви покажеме како изгледаа на црвениот килим вашите омилени ѕвезди.

Фото: Getty Images

Популарниот Кит Харингтон, познат и по името Џон Сноу, со својата сопруга Роуз Лесли ги воодушеви сите на црвениот килим, а покрај нив со појавувањето брилиираше и Емили Кларк.

Фото: Getty Images

Покрај нив, на настанот присуствуваше и Џејсон Момоа кој беше во придружба на својата сопруга Лиса Бонет.

Фото: Getty Images
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време