Елена Стефановска а ла Французинка: Водителката се качи на ВЕЛОСИПЕД – „Цвеќето си го купив од пазарче“ (ФОТО)

Дали ви се допаѓа?

Уживање во убав амбиент е дел од културата на живеење!

Елена Стефановска е доста активна на социјалните мрежи, каде што споделува мигови од своето секојдневје со своите следбеници.

Водителката на „Живот со стил“ дефинитивно има свој стил, што е јасно видливо и на фотографиите на кои позира покрај велосипед облечена во прекрасен летен фустан.

Неделно расположение. Природа и друштво. А некогаш е доволно само идеја и љубов кон природата. За тоа не ти треба многу“, меѓу другото, Елена напиша на својот инстаграм-профил.

Дали цвеќето, велосипедот или дамата покрај нив прво ви паѓаат во очи, проверете сами!

 

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време