Ефектен стајлинг: Шарлиз Терон прошетала чорапа-чизми во кои ќе се вљубите!

Стајлинг во стилот на 60-тите

Дури и да не сте љубители на овој модел чизми, овие сигурно ќе ве освојат

Шарлиз Терон (44) се појавила на проекцијата на филмот „Тие се бомби“ во Њујорк во модна комбинација инспирирана од 60-тите.

Убава јужноафриканска актерка облекла црн мини-фустан со рамен крој, украсен со бел геометриски принт.

Ефективниот стајлинг го надополнила со црни шпицести чизми до колена кои се припиваат до ногата, поради што оставаат впечаток на чорапи до колена.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време