Доказ дека Меланија Трамп може да облече што и да посака: Бел фустан во кој сè се оцртува!

Погледнете!

Меланија Трамп не знае што значи ни грам вишок

Првата дама на Америка последниве неколку дена имавме можност да ја видиме на неколку манифестации, што значи дека ги почести обожавателите со стајлинзи од кои застанува здивот.

Последниот настан се одвивал во просториите на Белата куќа, каде што првата дама на Америка, Меланија Трамп, јавно зборувала за една ретка болест и со тоа ја подигнала свеста на јавноста за луѓето што се борат со неа.

За таа пригода, Меланија облекла тесен бел фустан со миди-должина кој не опростува ни грам вишок. Првата дама (50) изгледа совршено во едноставниот крој на фустан, кој не би го облекла баш секоја жена.

На нозете носела, вообичаени за неа, салонки од превртена кожа но во портокалова боја.

Како ви се допаѓа нејзиниот изглед?

Меланија Трамп прави совршени модни избори: Првата дама на Америка изгледа неверојатно гламурозно!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време