Длабоки чизми и џемпер-фустан за комбинација без мана: 5 одлични предлози за стилизирање!

Модни предлози

Оваа комбинација ќе посакате да ја носите секој ден

Чизмите над колена се популарни веќе неколку сезони и сите модни експерти советуваат дека треба да се најдат во вашиот плакар и оваа есен.

Станува збор за многу впечатлив модел кој секој стајлинг може да го направи моќен. Ако ги искомбинирате со џемпер-фустан, ќе добиете феноменална модна комбинација во која ќе ви биде удобно, а истовремено ќе изгледате модерно.

Ваквиот стајлинг е погоден за најразлични пригоди, од деловни до неформални. Ви предлагаме 5 совршени модни комбинации…

Комбинацијата на црвена и кафеава е полн погодок

Црните чизми секогаш се во мода – оваа комбинација е како создадена за постудени и ветровити есенски денови

Вака стилизирани сигурно ќе бидете во центарот на вниманието – сѐ што ви треба се чизми во впечатлива боја

Додајте шешир и комбинацијата веднаш ќе стане поженствена

Земјените тонови се сигурен избор – овие бои секому му стојат добро

Трик што ги издолжува нозете, а обувките доаѓаат до израз: Оваа сезона носиме фармерки само на овој начин!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време