Џенифер Лопез: Со овој костим за капење нема утка (ФОТО)

Им прилега на сите дами

Летото секогаш ја донесува истата дилема – каков костим за капење да избереме: бикини или едноделен? Бикини за сончање, едноделен за позирање?

Ако имате тело како актерката и пејачка Џенифер Лопез, буквално можете да избирате, па затоа таа редовно ги носи и двата модела…

Овој пат сепак се одлучи за едноделен костим во боја на вишна, кој е скроен така што визуелно ги издолжува нозете. Не е лош избор, нели?

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време