Џеј Ло со свршеникот и со децата на плажа: Ретко ја гледаме во вакво разиграно издание!

Романтичен стајлинг

Латино дивата ретко носи романтични и лелеави фустани

Џенифер Лопез (50) е фотографирана на плажата Малибу во Калифорнија, каде со своите деца и свршеникот Алекс Родригез го поминала Денот на татковците.

Латино дивата шетала по песочната плажа со своите близнаци Ема Марибел Муњиз и Макс (11), како и со ќерките на Родригез од првиот брак – Ела и Наташа.

За опуштената прошетка покрај вода одбрала лелеав макси-фустан со цветен дезен.

Џеј Ло ја врзала косата во висока пунџа, а од модни детали одбрала тркалезни обетки, кои инаку често ги претпочита, како и задолжителните очила за сонце.

Џенифер Лопез пред и по напорниот тренинг (ФОТО)
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време