Деловна комбинација во нежни тонови: Одличен стајлинг за во канцеларија!

Полн погодок

Апсолутен моден погодок

Актерката и ТВ-презентерка Аманда Холден ни даде одлична идеја за деловен стајлинг, кој изгледа многу убаво, но и удобно.

Таа маестрално го искомбинирала сатенското здолниште и заслужила чиста десетка од модните експерти.

Нежните нијанси даваат доза на женственост, а особено добро им стојат на русокоси.

Капутите и оваа есен се во тренд, штитат од студ и изгледаат апсолутно моќно, па ни актерката не успеала да им одолее. Овој во нежно розова боја одлично се вклопил во целиот стајлинг.

Белите чизми на потпетица со средна висина направиле нејзината фигура да изгледа повито.

Дали би отишле на работа вака облечени?

Кајли Џенер повторно диктира модни трендови – Оваа нејзина есенска комбинација е хит за оваа сезона
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време