Дали ви се допаѓа новата Северина?

Пејачката го смени имиџот

Северина Којиќ (46) откако се омажи со помладиот сопруг Игор Којиќ, значително се подмлади, а тоа јасно се гледа и на фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи.

Гледајќи ја нив, би рекле дека пејачката изгледа како 20-годишна девојка, а за тоа значително придонесуваат инејзините модни комбинации.

Најновата предизвика доста полемики во јавноста, затоа што на некои не им изгледа соодветно за топлите летни денови.

Нам в очи ни паднаа осветлените прамени на нејзината коса, кои дополнително ја подмладуваат, а што се однесува до облеката – Севе дефинитивно избрала младешка и тренди комбинација, која одлично и’ прилега.

 

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време