Дали е ова реално?! Џенифер Лопез е вистинско ремек-дело во шестата деценија од животот (ФОТО)

Провоцира!

Џенифер Лопез (51) на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира во костим за капење, а својата фантастична фигура и раскошниот задник ги стави во прв план.

Обожавателите на латино-дивата се едногласни дека изгледа барем 15 години помладо.

Популарната актерка и пејачка носеше капа „Кристијан Диор“ и кафени очила за сонце со златни рамки. Од накит се одлучила за златни обетки во форма на алки, кои се моден императив во новата година и кои му даваат одлична завршница на нејзиниот стајлинг за на плажа, па не изненадува тоа што латино-дивата собра повеќе од 4 милиони лајкови.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време