Чантата што ги воодушеви познатите дами: Софија Вергара и Ана Николиќ побрзаа да ја купат (ФОТО)

И Ријана!

Чантата од брендот Bottega Veneta ги воодушеви инфлуенсерките на Инстаграм, како и голем број познати дами во светот.

Мека е, изработена од најфина кожа, набрана како кинеското куче Шар-пеј, еластична, па лесно го менува обликот и се трансформира во зависност од тоа како ја носите – со еден збор, станува збор за „стилизирано џакче“ од кожа кое ќе бе воодушеви.

 

 

View this post on Instagram

 

Bottega Veneta Pouch #bottegaveneta #pouchbottega #bottega #bottegavenetabag #bottega #pouches #pouchbag #stylish #rockingit #beige

A post shared by Branché Paris (@branche_paris) on

Океј, шегата на страна, иако изгледа едноставно, секој раб и детаљ на чантата се изработени совршено, така што изгледа урбано, но и практично.

Не ѝ одолеаја ни Софија Вергара, Ријана, како и Ана Николиќ, а цената ѝ е 2.100 евра!

 

 

View this post on Instagram

 

Paris night with ❤️❤️❤️🥐🥖

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

 

View this post on Instagram

 

#pouch #thepouch #rihanna

A post shared by fettuce06 (@fettuce06) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време