Ана Николиќ со неколку зборови и една фотографија предизвика хаос на Инстаграм (ФОТО)

Модерно издание на поп-пејачката

Откако успеа да го симне вишокот килограми и буквално да се „истопи“, Ана Николиќ постојано е во центарот на вниманието, како на медиумите, така и на јавноста. И додека едни ѝ аплаудираат поради тоа што успеа да ослаби 55 килограми, други сметаат дека претерува и дека е на работ на анорексија.

Но Ана изгледа  не се заморува со коментарите на своите следбеници и продолжува да работи со полна пареа. Популарната пејачка ги откри стиховите од својата нова песна, кои ги напиша во описот на отографијата објавена на својот инстаграм-профил.

На фотографијата, Николиќ ја гледаме во модерен есенски стајлинг, кој одлично ѝ прилега и кој е вистински погодок!

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време