Актерката го урива Инстаграм: Сите го сакаат нејзиниот фустан (ФОТО)

Модерна Пепелашка

Фото: Мирко Табашевиќ

Марија Каран со текот на годините изгледа се’ поубаво, а Инстаграм се „вжешти“ поради новата фотографија на убавата актерка, со која ги маѓепса своите следбеници.

Во розовиот фустан од тул, Марија потсетуваше на Пепелашка и покажа дека умее да го носи светскиот тренд за ова лето, испраќајќи поздрави од Лондон.

 

 

View this post on Instagram

 

beautiful sunset in my fav London. 12 am Cinderella go home 🔥

A post shared by Maria Karan (@marakaran) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време