Ако се одлучите за бициклистички оваа пролет, носете ги како Џиџи Хадид! (ФОТО)

Новиот изглед на супермоделката

Фото: Getty Images
Кога се појавија во колекциите на познатите модните куќи пред неколку години, никој не очекуваше дека ќе опстанат на модна сцена толку долго. Најважно е што нема некој што е рамнодушен кон бициклистичките – или ги обожавате или не можете со очи да ги гледате!

Ако спаѓате во првата група, еве една идеја како да ги комбинирате оваа пролет – како спремоделката Џиџи Хадид, на пример!

Имено, тазе мајката избра бициклистички во маслинеста нијанса, кои ги искомбинира со мела маица, беж-сакои беж-патики. Ѕвездата се одлучила изгледот да го надополни со спортски чорапи и зелена заштитна маска. 

Нам ни се допаѓа, а вам?
Текст: Убавина и здравје
Фото: Getty Images
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време