Ако сакате да бидете шик оваа пролет, облечете се вака!

Моден хит

Ешли Робертс е американска пејачка и актерка, а привлекува внимание и со неверојатниот избор на гардероба

Ешли на сите ни зададе сериозна модна задача. Ако сакате да бидете шик оваа пролет, внимателно комбинирајте јаки бои и нема да погрешите.

Актерката за оваа пригода искомбинирала портокалова, розова и минт-зелена боја.

Токму комбинацијата на јаки бои е новиот моден хит за пролет/лето 2021 година.

Со оглед на тоа што Ешли ја гази 39-та година, можеме да заклучиме дека ваквиот моден избор може само да ве подмлади!

Совршено ги нагласува женските атрибути и ги крие сите недостатоци: Секоја жена со стил мора да го има овој модел на фустан!
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време