5 начини да го комбинирате вашиот омилен џемпер оваа зима

Постојат безброј начини и идеи!

Ова се петте најубави и најпрактични идеи што ќе го претворат џемперот во главна ѕвезда на вашиот стајлинг

Џемперите дефинитивно се омилен дел од зимската гардероба, а тоа ни го потврдуваат и модните блогерки што ни покажуваат како да ги комбинираме на најразлични начини.

Доколку веднаш си помисливте дека ќе ви требаат минимум пет парчиња во различни бои за да бидете модерни и удобно облечени оваа студена зима, сте се излажале.

Пронајдете еден модел што ви стои убаво и добро ве грее и научете како да ги комбинирате со помош на најмодерните девојки на социјалните мрежи.

Носете ги со популарното металик здолниште, животински дезен, кожени панталони… Што и да ви падне на памет!

Но ако сепак ви недостига инспирација, ние ви подготвивме 5 топ-предлози!

View this post on Instagram

The season to shine ✨ @bashparis

A post shared by JULIE SARIÑANA (@sincerelyjules) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време