10 најдобри зимски изданија на Меланија Трамп: Секоја жена би дала сè за да ги има овие капути!

Најдете инспирација

Поранешната прва дама на Америка, Меланија Трамп, со години го гради својот беспрекорен стил, а на врвот го донесе токму тие неколку години што ги помина во Белата куќа

Со години го следевме секое нејзино појавување, но нејзиниот стил и понатаму може да послужи како инспирација кога станува збор за зимските модни комбинации. Капутот е омиленото парче облека на Меланија и тоа го има докажано безброј пати за време на четирите години што ги помина како прва дама на Америка.

Ако сте во потрага по токму такво модно парче, ви предлагаме да побарате инспирација токму во стилот на Меланија Трамп, бидејќи таа поседува одлична колекција на капути во која може да се најдат најразлични модели, од интензивни бои и впечатливи дезени, до умерени и децентни парчиња за посериозни пригоди.

1. Интензивни бои

2. Божиќни мотиви

3. Графички дезен

4. Кариран дезен

5. Совршенство во тегет

6. Црно-бело

7. Цветен дезен

8. Камел

9. Црно пончо

10. Кралско сино

Бесрамен луксуз: Овие модни парчиња на Меланија Трамп, чинат колку стан во Скопје! (ФОТО)
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време