ЕВА одлучи да доминира: Познатата актерка ја носи култната кошула на начин што е спој на  ЕЛЕГАНЦИЈА И ЗАВОДЛИВОСТ (ФОТО)

Еден детаљ ја прави многу посебна...

… па да ги погледнеме деталите!

Ева Лонгоријаа Бастон се појави пред хотелот Мартинез во Кан, каде што обично престојуваат познатите личности за време на филсмкиот фестивал.

Белата кошула е култно парче облека, а актерката ја носеше во оригинална верзија, во комбинација со здолниште од истиот материјал.

Плисирано здолниште го красеше огромен шлиц, па овој аутфит претставува комбинација од елегантен стил и заведливост.

Нејзината лержерна пунџа е хит-фризура веќе неколку сезони, како вистинско практично решение кое ја истакнува женската убавина.

Погледнете:

Фото: Instagram/Getty Images

Прочитајте и

Коментарите се заклучени.