Џенифер Лопез во уште едно беспрекорно издание – Има 50, а изгледа како 18-годишна

И нема рамна

Џенифер Лопез, сосема очекувано, се појави на црвениот тепих на наградите Готам во навистина блескава креација и секогаш беспрекорен изглед.

Актерката и пејачка, на своите 50 години воопшто не се плаши да покаже дека одлично се носи со возраста и дека тоа не ја спречува да носи храбри модни креации. Нејзиниот фустан со светкави детали и пердуви навистина го привлече вниманието на сите.

На церемонијата дојде со својот партнер, поранешнаа бејзбол-ѕвезда Алекс Родригез.

Како ви се допаѓа?

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време