Беспрекорни изданија – Моден двобој меѓу Анџелина Џоли и Мишел Фајфер

Заблескаа и двете на премиерата во Рим

На промоцијата на филмот „Maleficent Mistress of Evil“ во Рим, ѕвездите на филмот приредија моден спектакл, при што Анџелина Џоли „потсети“ колку е слаба и позираше со постарата колешка Мишел Фајфер. Нејзиниот разигран стил кој ја краси во последно време е големо освежување на досегашните класични изданија на филмската дива.

Анџелина Џоли

Нејзиното вешто осмислено издание во Рим модно е беспрекорно.

Од друга страна, Мишел Фајфер (61) остана доследна на својот стил и се појави во едноставна елегантна комбинација.

Мишел Фајфер и Анџелина Џоли

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време