Мартовска Убавина во продажба!

Секој месец на посебен начин и се обраќаме на жената, и настојуваме да бидеме инспиративни и корисни. Во таа смисла, веруваме дека овој март сведоштвата за средба со егзибиционист и советите како да постапите во случај на сексуално вознемирување од овој тип ќе ви бидат корисни, а приказните за луѓето што успешно се справуваат со предизвиците (дијабетес, анксиозност, хашимото) во животот  – инспиративни.

Веруваме дека ќе уживате и во нашиот „излог“, страниците кои во овој број се полни со новитети поврзани со трендовите што ќе владеат оваа сезона.

Подготвивме и изненадувања, со секој примерок испробајте:

– додаток во исхраната – таблетки за џвакање витамин Ц од #jammieson,
овошни чаеви #franck,
– и антицелулитен гел #thiomucase од #hemofarm
 
„УБАВИНА И ЗДРАВЈЕ“/МАРТ/бр. 138
НА НАСЛОВНАТА: Вера Мештеровиќ 
ФОТО: Марко Маркоски 
ФУСТАН: Bella
СТАЈЛИНГ: Магдалена Медичи
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време