10 години – 10 насловни страници!

Премиум број

 

Десет диви – 10 различни насловни страници на овој број како симболика за 10-те години УБАВИНА И ЗДРАВЈЕ во Македонија. Одбравме етаблирани дами што се лидери во своите јавни професии, но во име на јубилејот дадовме шанса и на девојки чие време допрва доаѓа. А во роденденскиот број, креиравме невообичаена модна приказна, која веруваме дека ќе послужи како инспирација за освежување на вашиот моден стил.

Премиум-број, подароци за секоја читателка!

Подготвиле: Јована Стојменовиќ и Магдалена Медичи

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време