Сексуални задоволства: Жените го обожаваат ова за време на сексот!

Мажите се во дилема

Сите луѓе се различни и им одговараат различни работи во сексот

Мажите честопати се во дилема, бидејќи не знаат што најмногу ѝ годи на нивната партнерка, а ако не соберат храброст и не дознаат, врската е осудена на пропаст.

Жените се малку поотворена и тие умеат да го истражат телото на својот партнер, со цел да го задоволат најдобро што можат.

За да го реши проблемот, еден корисник на форумот „Reddit“ одлучил да ѝ се обрати на публиката поставувајќи едно едноставно прашање: „Дали ве возбудува тоа кога мажите стенкаат за време на сексот? Мене може да ме возбудат женските воздишки, но дали и вие девојките обожавате кога сме гласни во кревет?“

Прашањето за кратко време добило повеќе од 250 одговори, а сите биле помалку или повеќе едногласни: Жените сакаат да чујат машки воздишки за време на водењето љубов, а тоа му дал поттик на срамежливиот читател да се опушти во текот на сексот.

Иако би воздивнувале, многу мажи се контролираат, бидејќи мислат дека тоа не им прилега на нив и дека не им се допаѓа на нивната партнерка.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време