Во секси-бикини и со широка насмевка, Северина испрати емотивна порака за својот сопруг (ФОТО)

Популарната пејачка Северина Којиќ на својот инстаграм-профил објави фотографии за кои тврди дека се спонтани и дека се дело на нејзиниот сопру Игор Којиќ.

Имено, на нив ја гледаме во секси-бикини и со широка насмевка на лицето, за која Севе објасни дека е резултат на нејзината љубов кон својот сопруг.

Вака само Тој ме смее и ме слика кога не гледам“, напиша поп-пејачката на својот инстаграм-профил.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време