Сузана Манчиќ за сопругот Симеон: „Тој е еден љубоморен и посесивен Грк“

Има начин како да ја чува од упорните додворувачи

Водителката Сузана Манчиќ минатата година по врска од 18 години се венча со грчкиот банкар Симеон Оцомокос.

Иако по венчавката повеќе време поминува со сопругот, таа не се пресели во Грција, па бракот го одржуваат на далечина. Сепак, Симеон има начин како да ја чува од упорните додворувачи.

Леле, ме надгледува тој мене, мислам дека има некаков специјален сателитски надзор. Тој е еден љубоморен и посесивен Грк. Токму сега се враќам дома бидејќи ќе ми се јави преку видеоповик за да провери дали сум се вратила на време. Тоа е сепак нормално и во граници што можам да ги поднесам“, открива Сузана за „Српски телеграф“.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време