Северина предизвика воодушевување со романтичната фотографија на Инстаграм

Пејачката разменува нежности со сопругот на Јадран

1,278

Хрватската пејачка Северина Којиќ предизвика вистинско воодушевување кај своите многубројни следбеници на Инстаграм, објавувајќи романтична фотографија.

Имено, пејачката и нејзиниот сопруг Игор Којиќ уживаа во морскио амбиент, а своите емоции јасно ги покажаа пред фотообјективот.

Камен гори, бран се пени“, порача пејачката во описот на фотографијата.

 

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.