Северина Којиќ за сопругот: „Го сакам неговото храбро срце“

Секогаш ја држи цврсто

Фото: ATA IMAGES

Северина Којиќ му се заблагодари на својот сопруг Игор Којиќ за љубовтаи поддршката што и’ ја дава, посебно во тешките мигови во животот, со заедничка фотографија, која ја објави на својот инстаграм-профил, и со топли зборови упатени до него.

Го сакам неговото храбро срце, неговиот карактер, неговите квалитети и личност … И затоа што тој секогаш цврсто ја држи мојата рака… И кога се искачувам и кога паѓам … Благодарам, љубов. И му благодарам на Бога”, напиша 47-годишната пејачка.

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време