Северина Којиќ со една порака му кажа сè на својот сопруг

По повод 3-годишнината од бракот со Игор Којиќ

Пејачката Северина Којиќ ги разнежи својот сопруг и своите обожаватели со фотографијата што ја објави на социјалните мрежи и со пораката што му ја испрати на својот сакан.

Пред точно три години, на денешен ден го изговори судбоносното „да“ со синот на фолк-пејачот Драган Којиќ Кеба, Игор. Оттогаш, оваа двојка е неразделна. Игор својата кариера на фудбалски менаџер целосно ја постави и Северина ја следи на секој нејзин настап.

 

Кажав да… кажа да… ти благодарам, мил мој, што од првиот ден твоите раце ме држат цврсто“, напиша пејачката во описот на објавената фотографија.

Во продолжение погледнете како изгледаше венчавката на оваа двојка на која присуствуваа многу познати личности од јавниот живот.

 

 

View this post on Instagram

 

The Love. #wedding #weddingday #weddingdress #dress #matijavuica #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време