Северина искрено: „Во знак на благодарност почнав редовно да му готвам“

Игор е најважниот играч во нејзиниот тим

Фото: Инстаграм

Иако многумина се сомневаа во љубовта на хрватската ѕвезда Северина и 15 години помладиот Игор Којиќ, тие веќе четири години уживаат во брачната среќа. Се венчаа дури трипати, Во Итсра, Белград и Занзибар, а дека нивниот однос е посилен од ден во ден, пејачката откри во разговорот за хрватското издание на „Глорија“.

Игор е дефинитивно најважниот играч во мојот тим, бидејќи е мојата љубов и најголемата поддршка. Среќна сум што сакам и што сум сакана, а тоа е идеалот на секој партнерски однос. Игор го обожава мојот син и многу добро се разбирам со него, а мене ми е најдобар пријател: постојано сме заедно, имаме слични погледи на животот и тој ми е, покрај синот, најголемата инспирација. А јас почнав редовно да му готвам во знак на благодарност“, раскажа Северина и истакна дека конечно созреала.

 

 

View this post on Instagram

 

Ljubav moja mi uletila u selfi😍😍😍😍😍#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Не се занесувам со минатото, ниту го преживувам. Минатото е добро само за интервјуата, во кои е убаво да се потсетиш што си правел, со кого си бил за да се направиш важен. Во мојата работа секој нов ден е натпревар за тоа колку си постигнал нешто“, заклучи пејачката.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време