СЕКСИ: Алесандра Амбросио покажа како го поминала Денот на вљубениот со саканиот (ФОТО)

Под туш!

Бразилската манекенка Алесандра Амбросио објави секси-фотографија со момчето Николо Оди, основач на луксузниот бренд „алануи“, со која им го честита Денот на вљубените на своите следбеници.

На фотографијата, Алесандра и Николо позираат голи под туш, а згодната манекенка градите ги покрила со црвено срце.

Среќен Ден на вљубените“, кратко порача бившата манекенка во описот на објавената фотографија.

 

View this post on Instagram

 

Happy Valentine’s 🔥❤️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време