Сека Алексиќ доби прекрасен подарок: „Мојот сопруг прави да се чувствувам одлично!“ (ФОТО)

Изненадување!

Фото: Инстаграм

Сека Алексиќ често ги споделува на социјалните мрежи миговите што ги поминува со сопругот Вељко Пиљикиќ, а овој пат се пофали со убавиот гест што и’ го приредил изминатиот викенд.

Имено, станува збор за прекрасен букет разнобојно цвеќе.

Мојот сопруг прави да се чувствувам одлично! Благослов е да имаш срдна душа покрај себе. Секогаш се заљубувам во неговите знаци на внимание и љубов, повтрно од почеток…“, напиша популарната пејачка во описот на објавената фотографија.

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време