По медиумската бомба дека Алекс ја изневерува, заедно ги поместуваат границите (ФОТО)

„Прска“ од страст, љубов, емоции

Фото: Getty Images

Џенифер Лопез не може да ја скрие насмевката на лицето откако на заедничкиот одмор беше побара за жена од страна на својот емотивен партнер Алекс Родригез, со кого е две години во врска. Иако луксузниот одмор бил испланиран до најмали детали, Џенифер не ни претпоставувала дека ќе ја побара за жена.

 

 

View this post on Instagram

 

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Но само еден ден по обелоденувањето дека ја запросил популарната актерка и пејачка, во голем број американски таблоиди осамна насловот „Алекс Родригез има љубовница“. Но и по оваа медиумска бомба, љубовните гулапчиња не се смируваат.

На инстаграм-профилот на поп-дивата осамнаа прекрасни фотографии кои им пркосат на сите што жират невистини за нив.

Овие фотографии докажуваат дека нивната љубов е искрена, а хемијата и страста се толку очигледни што и нам не ни е добро…

Извор: „Story.rs.“

Фото: Guliver/Getty Images, Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време