Останете соло додека не најдете партнер кој ги прави овие 8 работи!

За сите дами!

Не прифаќајте компромиси, заслужувате вистинска љубов

Тешко е да се најде чиста, длабока, искрена и вечна љубов. На девојките кои се соло им се чини незамисливо да го најдат вистинскиот маж. Но погрешно е да бидете во врска со некого, само за да не бидете сами. Таквата врска е осудена на пропаст. Подобро е да сте сами одошто во погрешно друштво. Подобро е да бидете сами одошто покрај човек кој не ве заслужува.

Поради тоа, останете соло додека не најдете маж кој ги прави овие работи:

1. Останете сами додека не најдете маж кој ги одржува своите ветувања.

2. Останете сами додека не најдеме маж кому ќе му недостигате кога нема да бидете до него.

3. Останете сами додека не најдете чесен маж, кој ќе биде отворен со вас.

4. Останете сами додека не најдете маж кој ќе сака да ги реши сите ваши заеднички проблеми во врската.

5. Останете сами додека не најдете маж кој ќе биде горд на вас.

6. Останете сами додека не најдете маж кој ќе ве поддржи и ќе ги брани вашите ставови.

7. Останете сами додека не најдете маж кој ќе прави да се чувствувате посебно секој ден.

8. Останете сами додека не најдете маж кој ќе ја заслужува вашата љубов!

Прочитајте и зошто луѓето остануваат во несреќна врска.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време