Обрнете внимание: Прељубниците најчесто се издаваат во понеделник!

Ова е денот кога прељубниците најмногу комуницираат со своите љубовници!

Бидете внимателни, бидејќи токму ситниците ги издаваат!

Ако може да им се верува на податоците на порталот „Illicita encounter“, понеделник е денот кога најлесно ќе ги откриете прељубниците.

Имено, после викендот поминат со семејството, оние кои изневеруваат, најмногу комуницираат со љубовниците првиот ден од неделата.

Прељубниците го користат понеделничкото утро за да надоместат за „затишјето“ во текот на викендот, кога немале време за јавување и допишување поради густиот семеен распоред.

Покрај понеделник помеѓу 9 и 15 часот, оние кои изневеруваат најчесто комуницираат и во петок до 22 часот кога ги најавуваат своите семејни активности, со цел да не бидат откриени.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време