Новак и Јелена Ѓоковиќ разменуваат нежност во кафуле

Папарацо-фотографии

Тенисерот јавно покажа колку ја сака својата сопруга, која му е најголема поддршка во животот.

Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена беа „уловени“ од страна на папараците во едно кафуле во Марбеја, каде што популарниот тенисер се подготвува за турнирот во Монте Карло. Папараците ги фотографираа во опуштена атмосфера, додека одмораа во кафулето, а кога станаа да си одат, разменуваа нежности, не воздржувајќи се јавно да покажат колку се сакаат и колку си се неизмерна поддршка еден на друг.

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време