Нов пар во Холивуд: „Поминав цела вечност чекајќи повторно да те најдам!“

Ова мора да е љубов

Меган одлучила да го остави Грин и да започне врска со нов дечко

Иако до неодамна беше госпоѓа Грин, 34-годишната американска актерка Меган Фокс ја потврдила врската со Машин Ган Кели. Парот ѝ ја потврдил својата врска на јавноста преку социјалните мрежи.

„Поминав вечност чекајќи повторно да те најдам“, напишал 30-годишните Машин Ган Кели.

Музичарот објавил на Инстаграм црно-бела фотографија со Меган и со тоа официјално ја потврдиле врската за која странските медиуми одамна се сомневаа.

Медиумите почнаа да пишуваат за нивната врска уште пред два месеца, што го наведе Брајан Остин Грин јавно да проговори за крајот на десетгодишниот брак помеѓу него и Меган Фокс.

Вистината за разводот на холивудската двојка: Со месеци се разделени, а еве дали планираат и да се разведат
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време