Наташа Беквалац ја откри пораката што ја извлекла од своите горчливи љубовни искуства

Еве што мисли за љубовта

Наташа Беквалац по трите брачни бродоломи, од кои третиот, со Лука Лазукиќ, заврши со физичко насилство и на суд, им откри на своите следбеници на Инстаграм каква порака извлекла од горчливите љубовни искуства.

Љубов е кога ќе и’ дадеш моќ на другата личност да те уништи, верувајќи дека никогаш нема да го направи тоа“, порача поп-пејачката на својот инстаграм-профил.

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време