Лудилото и паниката не допираат до нив: Актерот (53) ужива во секоја минута помината со сопругата (23)!

Уживаат!

Додека целиот свет полудува поради коронавирусот, славниот пар го нашол своето парче рај на плажите на Рио

Винсен Касел и неговата сопруга Тина Кунаки изгледаат безгрижно додека уживаат на плажите на Рио. Друштво им правела едногодишната ќеркичка Амазон и ќерката на Винсен од првиот брак.

Тоа дека нивната љубов е силна, славниот пар го покажува со тоа што јавно се бакнува и прегрнува секаде каде што ќе стигне.

Парот се венчал во 2018 година, а во 2019 година ја најавиле бременоста.

Пред Тина, Винсен бил во брак со Моника Белучи, со која има две ќерки.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време