Љубовта им цути: Ќерката на Џони Деп во врска со најбараниот млад актер на денешницата!

Сите зборуваат за нив!

Младиот пар бил фотографиран за време на прошетка во Париз, а од фотографиите јасно е дека се лудо вљубени

Тимоти Шаламе, актерот кој се прослави со филмот „Call Me by Your Name“ и 19-годишната Лили Роуз Деп се новиот холивудски пар за кого моментално пишуваат сите светски медиуми.

Најстарото дете на холивудскиот актер Џони Деп е во сериозна врска со младиот актер кој моментално ги воодушевува филмските фанатици и критичари.

View this post on Instagram

what a style icon 🙌🙌

A post shared by Timothée Chalamet Updates! (@timmyspeach) on

Лили Роуз Деп, 19-годишната ќерка на Ванеса Паради и Џони Деп, се вљубила во четири години постариот Тимоти Шаламе, кој оваа година беше во трка за Оскар со филмот „Call Me by Your Name“ .

Младиот пар бил фотографиран на прошетка во Париз, а фотографиите докажуваат дека тие се лудо вљубени.

Инаку, Шаламе пред да биде со младата Лили, бил во врска со ќерката на Мадона, Лурдес Леон, а се запознале за време на заедничката настава во престижната школа за уметност, музика и глума.

View this post on Instagram

Timmy & Lily Rose Depp

A post shared by agelessyears (@timelesstars) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време