Ким Кардашијан со досега необјавена фотографија му ја честита годишнината од бракот на Канје Вест (ФОТО)

Емотивна сопруга

Ким Кардашијан и Канје Вест спаѓаат меѓу највлијателните брачни двојки на денешницата. Освен што се славни, успешни во своите професии и на сметките во банка имаат милиони, тие се родители на четири деца: Норт (5), Сеинт (4), Чикаго (2) и Псалм (1).

Долговечните брачни двојки се вистинска реткост во светот на познатите, но ријалити-ѕвездата и раперот успеаја да им одолеат на сите искушенија досега и пред три дена да ја прослават 6-годишнината од бракот.

Зад нас се шест години, а пред нас е цела вечност. Заедно докрај“, напиша емотивната Ким во описот на досега невидената фотографијата што ја објави на својот инстаграм-профил, а на која го бакнува својот сопруг.

 

 

View this post on Instagram

 

6 years down; forever to go Until the end

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време