Камерон Дијаз се откажа од филмската кариера заради љубов

Нејзиниот сопруг е пресреќен што и' е доволен само тој

Камерон Дијаз се откажа од успешната кариера поради љубовта и бракот, и не крие дека е најсреќна досега. Со сопругот Бенџи Маден, кој се прослави со групата „Гуд Шарлот“, помина романтична вечер во елитен италијански ресторан во Лос Анџелес.

 

 

View this post on Instagram

 

Light of my life ❤️ Only thing that could rival your beauty is your heart ❤️ I’m very Grateful❤️Happy Valentine’s❤️

A post shared by Benji Madden (@benjaminmadden) on

Тие се обожаваат. Бенџи е многу благодарен што Камерон се откажа од кариерата и славата и среќен е што и’ е доволен само тој“, неодамна изјави блиска пријателка на Дијаз.

 

 

View this post on Instagram

 

– Generation Rx Tour Dallas tonight Houston tomorrow

A post shared by Benji Madden (@benjaminmadden) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време