Харис Џиновиќ: „Сопругата би молеже да ми ја ‘украдат’ и во соседството“

Пејачот откри зошто не се плаши дека сопругата би можела да го изневери

Фото: Стори

Популарниот пејач Харис Џиновиќ е во среќен брак со 29 години помладата дизајнерка Мелина Џиновиќ, која важи за убава и посакувана жена, но Харис тврди дека не го загрижува тоа што и’ се додворуваат голем број мажи.

Поради деловните обврски, Мелина често патува низ светот, среќавајќи се со славните личности, а пејачот тврди дека таа ги поседува сите квалитети што треба да ги има една сопруга и мајка, па така мажите можат само да се обидуваат да му ја „украдат“.

Таа не мора да замине на пат, неа можат и во соседството да ми ја украдат, тоа зависи исклучиво од неа. Засега, Мелина е една висококвалитетна и морална личност, која внимава на тоа да биде верна сопруга, добра мајка и добар пријател. Тоа се особините што ја красат, така што шансите се многу мали, речиси никакви, да тргне по тој пат“, Џиновиќ вели за својата сопруга.

Извор: „Свет“

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време