Гулапчиња: Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон во љубовен занес (ФОТО)

Додека јавноста ги разведува, тие си „гугаат“

За време на официјалната посета на Јужен Велс, Кејт Мидлтон и принцот Вилијам наводно не можеле да престанат да се гледаат меѓу себе и да си делат комплименти.

Жена од публиката, која ги дочекала, му се обратила на Вилијам со зборовите дека неговата ќерка, принцезата Шарлот ѝ е омилена.

Кејт збунето го гледала сопругот и се насмевнувала на секој негов збор.

Облечена во црвен фустан, со црвена марама со бели срценца, војвотката од Кембриџ исто така влезе во празнично расположение.

Тие се грижат еден за друг, на разни начини. Некои ќе речат дека имаат старомоден брак, но изгледа тоа функционира“, истакнал нивен пријател на Фејсбук.

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време