Гоца Тржан во љубовен занес со сопругот Раша Новаковиќ (ФОТО)

Романтика во Тиват

Гоца Тржан викендов го помина во Тиват со својот сопруг Радомир Новаковиќ – Раша, кого го спомена во описот на фотографиите што ги објави на својот инстаграм-профил, истакнувајќи ја својата љубов кон него.

Тешко е да се сака бидејќи мора да му дадеш слобода на тој што го сакаш, но кога сакаш на тој начин, тоа и тебе те ослободува“, порача пејачката, која ужива на сонцето, во друштвото на својот придружник, во својот живот.

 

 

View this post on Instagram

 

Enjoy the Sun, enjoy your companion, enjoy your life 🌞☀️🌞☀️🌞☀️

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan) on

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време