Еве зошто принцот Хари е највнимателниот сопруг (ВИДЕО)

Да ѝ беше личен фризер немаше толку да се грижи да не ѝ се растури косата

Принцот Хари и Меган Маркл уште од почетокот на врската не ги криеја емоциите и наклонетоста еден кон друг, што не е во духот на традицијата, односно не е дозволиво однесување за членовите на британското кралско семејство.

Таа му го придржуваше чадорот, го гледаше вљубено, а тој секогаш внимаваше фризурата да ѝ остане беспрекорно средена. Можеби повеќе одошто би внимавал личниот фризер на војвотката од Сасекс… Уверете сами:

Фото: Getty Images, Twitter

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време