Емина и Садетин фотографирани во хотел на вода со 7 ѕвезди: Нивните вљубени погледи кажуваат повеќе од илјада зборови (ФОТО)

Папарацо-фотографии

Емина Јаховиќ и нејзиниот љубовен партнер Садетин Саран обновувањето на врската го прославија со луксузен одмор, кое, наводно, чини дури 50.000 евра.

 

 

View this post on Instagram

 

🌻

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Како што пренесуваат турските медиуми, Садетин изнајмил јахта долга 43 метри, со шест кабини, која ја опишуваат како хотел на вода со седум ѕвездички.

Со популарната двојка на одморот биле и нивните заеднички пријатели.

Популарната пејачка и турскиот милијардер се фотографирани заедно, а нивните вљубени погледи кажуваат повеќе од илјада зборови.

Фотографиите можете да ги погледнете на следната страница…

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време