Џастин Бибер за сексуалниот живот: „По цел ден водам љубов со жена ми!“

Му годи бракот :)

Пејачот Џастин Бибер им откри на своите обожаватели детали од приватниот живот. После концертот во Лондон, фановите имаа можност да го прашаат Џастин се што ги интересира, а еден обожавател го прашал што тој и неговата сопруга Хејли прават во слободно време.

Можете и самите да заклучите што правиме по цел ден. Тоа станува прилично лудо и навистина знае да биде се што правиме по цел ден. Добро, гледаме и филмови. Особено сакаме да гледаме Нетфликс и одмараме, но дефинитивно правиме повеќе од одмарање“, изјавил Џастин со насмевка на лицето.

Џастин и манекенката Хејли тајно се венчаа во 2018 година, а минатата година ги обновија брачните завети со поширок круг на луѓе, кога направија и поголема прослава.

Да се биде женет е супер работа, но немојте погрешно да ме сфатите, бракот е тежок и на него треба да се работи. Да е лесен, сите брзо би се впуштиле во тоа. Доколку сакате да се венчате и имате деца, треба да работите на тоа“, ги советувал Џастин присутните обожаватели.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време