Дали знаете кој хороскопски знак може најлесно да ве повреди?

Можеби ќе се изненадите што велат ѕвездите за тоа кој има најголема шанса и неодоливост да ви го скрши срцето за миг.

За Рибите најголем срцекршач е Водолијата.

За Водолијата најголем срцекршач е Јарецот.

За Јарецот најголем срцекршач е Стрелецот.

За Стрелецот најголем срцекршач е Ракот.

За Скорпијата најголем срцекршач е Терезијата.

За Терезијата најголем срцекршач е Девицата.

За Девицата најголем срцекршач е Лавот.

За Ракот најголеми срцекршачи се Близнаците.

За Близнаците најголем срцекршач е Бикот.

За Бикот најголем срцекршач е Овенот.

За Овенот најголеми срцекршачи се Рибите.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време