Честитката со која Игор Џамбазов ѝ го честита роденденот на Илина Арсова им ги „растопи“ срцата на сите: „Таа е сЕ што имам, таа е сЕ што немам!“ (ФОТО)

Прекрасно

Планинарката Илина Арсова наполни 38 години и по тој повод, популарниот актер, водител и писател Игор Џамбазов ѝ испрати емотивна роденденска честитка преку својот инстаграм-профил, која им ги „растопи“ срцата на неговите следбеници.
Таа е сЕ што имам.
Таа е сЕ што немам.
Таа денес полни 38 лета.
Среќен роденден, среќо моја!“, порача Игор Џамбазов.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време